• Mieszkańcy wprowadzają się do Stacji Kazimierz! 07 kwiecień 2016

    Pierwszy etap Stacji Kazimierz, inwestycji realizowanej przez Grupę Waryński i Polnord, uzyskał prawomocne pozwolenie na użytkowanie. Rozpoczęto już procedurę przekazywania kluczy do mieszkań pierwszym lokatorom.

 • Życznia świąteczne 25 marzec 2016

  Ciepłych i pełnych radości Świat Wielkiej Nocy życzy Zarząd i Pracownicy Grupy Waryński

Aktualności

O firmie

GRUPA WARYŃSKI, jedna z pięciu firm tworzących segment MARS Real Estate, to nowoczesna i dynamiczna grupa kapitałowa z bogatą tradycją. Kluczowym obszarem działalności Grupy jest aktywność na rynku deweloperskim oraz intensywne budowanie pozycji marki na rynku nieruchomości.

Obecnie, Grupa Waryński będąca członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich prowadzi trzy inwestycje na warszawskiej Woli.

W skład Holdingu wchodzą spółki powołane w celu realizacji inwestycji mieszkaniowych i biurowych oraz kontynuująca tradycję marki w sektorze maszyn budowlanych, spółka Waryński Trade Sp. z o.o.

 

Wizją funkcjonowania Waryński S.A. Grupa Holdingowa jest stworzenie zwartej, efektywnej i nowoczesnej Grupy Kapitałowej, która dzięki bogatej historii oraz współdziałaniu i wzajemnemu wspieraniu się wszystkich podmiotów Grupy jest liderem rynku w zakresie jakości oferowanych produktów oraz świadczonych usług i stale podnosi swoją efektywność.

Kierunek rozwoju Waryński S.A. Grupa Holdingowa wyznacza na dzień dzisiejszy przede wszystkim aktywność podejmowana na rynku deweloperskim oraz budowanie pozycji marki również w obszarze zarządzania nieruchomościami oraz spółkami zależnymi.

Wieloletnia i bogata tradycja w szeroko rozumianym sektorze budownictwa, sięgająca 1833 roku oraz silne fundamenty kapitałowe dają podstawę do konsekwentnego podejmowania kolejnych szans rynkowych oraz kreowania długoterminowych planów rozwoju.

Wierzymy ponadto, że współodpowiedzialność pracowników za przyszłość firmy oraz ich szacunek dla pracy to najlepsze źródła motywacji i lojalności.

Kierując się powyższym, jako misję stanowiącą motto działania Waryński S.A. Grupa Holdingowa przyjęto:

„Wartość z tradycji, sukces w inwestycji”

  MARS Fundusz Inwestycyjny Zamknięty 92.38%
  Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. 3.15%
  Uprawnieni pracownicy 3.03%
  Pozostali 1.44% 


Głównym akcjonariuszem Grupy Waryński, jak i pozostałych spółek MARS Real Estate, jest MARS Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, zarządzany przez MS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych.

Uchwałą nr 3177 z dnia 6 marca 2015 roku Zarząd Waryński S.A. Grupa Holdingowa przyjął jako obowiązujące w spółce "Zasady Ładu Korporacyjnego i Compliance spółek z Grupy MARS Fundusz Inwestycyjny Zamknięty" z wyjątkiem zasady 3.2.5. (posiadania przejrzystych zasad polityki reklamacyjnej), jako nieadekwatnej do rodzaju prowadzonej działalności.

ZASADY ŁADU KORPORACYJNEGO I COMPLIANCE
STATUT WARYŃSKI S.A. GRUPA HOLDINGOWA
REGULAMIN ZARZĄDU
SCHEMAT ORGANIZACYJNY

 

To, co jako przedsiębiorca, możemy dać społeczeństwu najważniejszego, to swój czas, zaangażowanie i doświadczenie. Pieniądze są ważne, ale to za mało.

Jesteśmy przekonani, że jako stabilna i odpowiedzialna firma mamy także zobowiązania wobec otoczenia, w którym działamy. Dlatego wspieramy i inspirujemy szereg działań społecznych i kulturalnych prowadzonych na terenie Warszawy, a przedstawiciele Spółki angażują się w działalność publiczną, m.in. poprzez wsparcie Podopiecznych ze stołecznych Domów Dziecka. Grupa Waryński intensywnie wspiera również inicjatywy sportowe. Z jednej strony angażuje się w ważne dla społeczności lokalnej projekty, biorąc aktywny udział w „Odrodzeniu Potęgi” Sekcji Koszykówki Legii Warszawa, z drugiej inicjuje różnego rodzaju rozgrywki oraz wydarzenia rekreacyjno-sportowe organizowane dla Pracowników.

Dla nas określenie Społeczna Odpowiedzialność Biznesu nie jest tylko pustym hasłem, jesteśmy przekonani, że warto działać na rzecz dobra wspólnego. O naszym zaangażowaniu świadczą poniższe projekty zrealizowane przy udziale naszej spółki.

Pracownicy naszej firmy to osoby otwarte i gotowe na duże wyzwania. Stawiamy na ludzi kreatywnych, z doświadczeniem oraz dużym potencjałem, zaangażowaniem i pasją.

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres:

WARYŃSKI S.A. Grupa Holdingowa
Al. Jana Pawła II 12
00-124 Warszawa
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Państwa kandydaturę weźmiemy pod uwagę w czasie najbliższej rekrutacji.

Inwestycje mieszkaniowe

Obecnie, Grupa Waryński będąca członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich prowadzi dwa niezależne projekty mieszkaniowe realizowane z partnerami – Stację Kazimierz z firmą Polnord oraz Miasto Wola ze spółką Dantex.

Inwestycja biurowa

EQlibrium to doskonała lokalizacja, budząca uznanie architektura oraz bogata infrastruktura. Każdy element projektu, od założeń ogólnych aż po jego najdrobniejszy szczegół, wszystko to ma sprzyjać codziennemu komfortowi osób, które będą korzystać z biurowca EQlibrium. Projekt deweloperski realizowany przez Grupę Waryński oferuje najemcom łącznie ok. 10 500m2 powierzchni biurowej i usługowej oraz dwie kondygnacje podziemne ze 113 miejscami parkingowymi.

EQlibrium to nowoczesny budynek biurowy o standardzie technicznym klasy A. Jego kurtynowe, przeszklone fasady z powtarzalnymi, pionowymi elementami nadają strukturze intrygujący, nowoczesny charakter oraz zapewniają doskonałe nasłonecznienie wnętrz. Projekt inwestycji przygotowała renomowana pracowania architektoniczna S.A.M.I. Architekci Mariusz Lewandowski i Wspólnicy Sp. z. o. o.

Więcej szczegółów: www.eqlibrium.pl

Kontakt:
Wojciech Szczepański
Specjalista ds. Komercjalizacji
tel. 22 632 77 91 wew. 123
kom. +48 728 934 575
wszczepanski@warynski.pl

 

Oferta

Nasza oferta z zakresu Project Management to kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych.

Posiadamy niezbędne umiejętności i doświadczenie, aby zarządzać i doradzać przy skomplikowanych i trudnych projektach, począwszy od doradztwa w fazie planowania inwestycji, przez koordynację prac w fazie realizacji, po końcowe rozliczenie inwestycji. Dlatego jesteśmy w stanie zaoferować nasze wsparcie na każdym etapie procesu budowlanego.

Łączymy doświadczenie i wiedzę techniczną ze znajomością lokalnych rynków wykonawców i dostawców.

Posiadamy kompetencje do przeprowadzania audytów, przygotowujemy wytyczne techniczne, harmonogramy i budżety, organizujemy przetargi wraz z analizą ofert. Jesteśmy w stanie przewidzieć, ocenić i zminimalizować ryzyko inwestycji a w trakcie jej realizacji na bieżąco monitorujemy postęp prac i raportujemy koszty.

Po zakończeniu prac prowadzimy nadzór nad procesem usuwania usterek, przygotowujemy odbiory i koordynujemy działania związane z uzyskiwaniem Pozwolenia na Użytkowanie.

Na nasze usługi składa się Project Management i Zarządzanie Kosztami Inwestycji na każdym etapie realizacji inwestycji.

Kontakt w sprawie obsługi:
Wojciech Szczepański
Specjalista ds. Komercjalizacji
tel. 22 632 77 91 wew. 123
kom. +48 728 934 575
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oprócz realizacji nowych projektów deweloperskich, Grupa Waryński zarządza również trzema obiektami oferowanymi do wynajmu.

Posiadamy w swojej ofercie powierzchnie magazynowe, produkcyjne, a także – zróżnicowane pod względem standardu pomieszczeń – obiekty biurowe, zlokalizowane w Warszawie (przy ulicy Jana Kazimierza oraz przy ulicy Chełmżyńskiej) i w Żelechowie o łącznej powierzchni około 60.000 m.kw.

Kontakt w sprawie najmu:
Anna Lemanowicz
Specjalista ds. Nieruchomości
tel. 22 632 77 91 wew. 122
kom. +48 728 987 993
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące firmy oraz udzielimy informacji na temat realizowanych przez nas działań. W celu umówienia spotkania indywidualnego lub wywiadu prosimy o kontakt.


Natalia Nowak
Pełnomocnik Zarządu ds. Marketingu i Komunikacji
tel. 22 632 77 91 wew. 121
tel. +48 728 989 093
nnowak@warynski.pl

 

Kontakt

 • Waryński S.A. Grupa Holdingowa
 • Al. Jana Pawła II 12, 00-124 Warszawa
  (KASKADA CITY, wejście od ul. Siennej)
 • + 48 22 632 77 91 fax: + 48 22 632 23 92
 • biuro@warynski.pl
  • NIP: 527-020-60-85

   Spółka jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000099611

   Kapitał zakładowy: 9 271 863,24 PLN w 100% wpłacony

   Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 16:30