Nowoczesne biura EQlibrium

Dane kontaktowe:

przeczytaj opis inwestycji

EQlibrium

Zobacz stronę inwestycji

EQlibrium to doskonała lokalizacja, budząca uznanie architektura oraz bogata infrastruktura. Właśnie te czynniki zadecydowały o tym, że w krótkim czasie po oddaniu do użytkowania, budynek został w 100 % wynajęty oraz zasiedlony przez najemców. Każdy element projektu, od założeń ogólnych, aż po jego najdrobniejszy szczegół, wszystko to ma sprzyjać codziennemu komfortowi osób, które korzystają z biurowca EQlibrium.

Projekt deweloperski zrealizowany przez Grupę Waryński to łącznie  ok. 10 575 m2 powierzchni biurowej, usługowej i magazynowej oraz dwie kondygnacje podziemne ze 114 miejscami parkingowymi. EQlibrium jest nowoczesnym budynkiem biurowym o standardzie technicznym klasy A. Jego kurtynowe, przeszklone fasady z powtarzalnymi, pionowymi elementami nadają strukturze intrygujący, nowoczesny charakter oraz zapewniają doskonałe nasłonecznienie wnętrz.

Projekt inwestycji przygotowała renomowana pracownia architektoniczna S.A.M.I. Architekci Mariusz Lewandowski i Wspólnicy Sp. z o.o., natomiast Generalnym Wykonawcą budynku była firma Budimex S.A.