Atol Inwestycja nr 1 w Gdańsku

Dane kontaktowe:

przeczytaj opis inwestycji

Atol – Inwestycja nr 1

Położenie przy ul. Wilczej 1, liczne możliwości komunikacyjne, sąsiedztwo instytucji publicznych i atrakcji Starego Przedmieścia to atuty pierwszej, samodzielnej inwestycji mieszkaniowej Waryński S.A. Grupa Holdingowa.

Atol to funkcjonalna i nowoczesna bryła budynku wkomponowana w zabytkową architekturę Gdańska i tej części miasta. Połączenie korzyści życia w centrum z komfortem wynikającym z kameralności. Siłą naszej oferty jest niewątpliwie wysoki standard wykończenia oraz rozplanowanie przestrzeni odpowiadające na potrzeby wynajmu krótko i długoterminowego. Studia o powierzchni 50 – 60 m2 to wyraźna przewaga na lokalnym rynku nieruchomości.

Inwestycja składa się z 4 kondygnacji mieszkalnych i 1 kondygnacji w parterze z częścią usługową oraz podziemnego parkingu. Na działce o powierzchni 2.555 m2 łącznie oferujemy 6.922 m2 powierzchni użytkowej, w skład której wchodzi 65 mieszkań oraz 6 przestrzeni komercyjnych z miejscami postojowymi w garażu podziemnym oraz miejscami postojowymi naziemnymi.

Sprzedaż mieszkań oraz lokali usługowych została zakończona.