Osiedle Stacja Ligocka

Dane kontaktowe:

przeczytaj opis inwestycji

STACJA LIGOCKA

Stacja Ligocka to nowe osiedle, które wkrótce powstanie w Katowicach, przy ul. Ligockiej.OPIS INWESTYCJI


Inwestycja zakłada budowę siedmiu budynków wielorodzinnych, w skład których wejdą różnorodne mieszkania rozplanowane na czterech kondygnacjach. Nowa oferta będzie obejmowała lokale 2-, 3- oraz 4- pokojowe o metrażach od 36 m2 do 114 m2. Przyszli mieszkańcy będą mieli do wyboru mieszkania z ogródkiem, balkonem lub tarasem. W ofercie znajdą się również dwupoziomowe apartamenty z przestronnym tarasem na dachu.

Integralną część inwestycji będą stanowiły zielone, kaskadowe tereny otaczające budynki wraz ze strefami wypoczynkowymi oraz placem zabaw dla najmłodszych. Inwestor zadbał, aby wszystkie lokale mieszkalne spełniły oczekiwania ich przyszłych mieszkańców, dlatego szczególną uwagę skupiono na:

  • ergonomicznych pomieszczeniach i wygodnych układach, aby w łatwy sposób można je było zaaranżować
  • wysokich oknach, dzięki którym do wnętrz dotrze jeszcze więcej naturalnego światła
  • prywatnych ogródkach na poziomie parteru, które powiększą strefę dzienną i dadzą możliwość swobodnego wypoczynku wśród zieleni

Cała inwestycja, to ciąg unikalnych rozwiązań, które podniosą komfort życia mieszkańcom. Szczegóły wkrótce …


OTOCZENIE


Dzielnica Ligota to obszar pełen zieleni, który od dekad uchodzi za lokalizację idealną do mieszkania, wypoczynku i spędzania wolnego czasu. To miejsce, które przyciąga ludzi szukających przyjaznego otoczenia i kameralnej atmosfery. Popularne lodziarnie i piekarnie pielęgnujące tradycje od pokoleń, park z amfiteatrem, rozległe tereny zielone, ścieżki rowerowe, deptaki, place zabaw i obiekty rekreacyjne – to atrakcje, które znajdą tu zarówno młodsi, jak i starsi. Swoim mieszkańcom Ligota zapewnia bardzo dobrą ofertę dotycząca aspektów życia codziennego. Liczne placówki edukacyjno-oświatowe, placówki medyczne, punkty handlowe, usługowe i gastronomiczne, a także ciekawe miejsca do rekreacji i sportu, odpowiadają na potrzeby lokalnej społeczności.