Święto Gminy Jabłonna – byliśmy tam!

14 września 2022

10 września w Jabłonnie pod Warszawą odbyło się Święto Gminy. W związku z naszą inwestycją planowaną w tej miejscowości, postanowiliśmy wesprzeć to wydarzenie oraz spotkać się z mieszkańcami. Mimo że wrześniowa pogoda nie daje gwarancji słońca, udało nam się zorganizować nasze stoisko oraz zasponsorować – cieszącą się dużym zainteresowaniem – atrakcję dla dzieci.

Święto Gminy Jabłonna jest corocznym wydarzeniem urządzanym przez władze w tej miejscowości. Podczas tego dnia urząd organizuje dla mieszkańców piknik rodzinny, koncerty i różnego rodzaju atrakcje. Tegoroczne wydarzenie było szczególne – zwłaszcza dla nas. Podczas Święta mogliśmy zaprezentować nasze plany inwestycyjne w Jabłonnie, porozmawiać z mieszkańcami oraz opowiedzieć o firmie i zrealizowanych dotychczas projektach.

Mieszkańcy mogli zapoznać się z koncepcją Osiedla Kwitnącej Jabłoni, którego rozpoczęcie budowy zaplanowano na II kwartał 2023 roku. Zaprezentowaliśmy plany wyjątkowego osiedla położonego przy ul. Modlińskiej o zabudowie zarówno jednorodzinnej dwulokalowej, jak i kameralnej wielorodzinnej.

Ponadto zorganizowaliśmy ogromną dmuchaną atrakcję – Plac Budowy – dla dzieci. Wybrany przez nas dmuchaniec cieszył się ogromnym zainteresowaniem i gromadził tłumy. Najmłodsi mogli także zaadoptować pluszaka lub usiąść w przygotowanym specjalnie dla nich kąciku z kredkami i kolorowankami, podczas gdy ich rodzice rozmawiali o naszej inwestycji.

Cieszymy się, że mogliśmy tam być i mamy nadzieję, że niebawem ponownie się spotkamy!