Waryński z pierwszą samodzielną inwestycją w Gdańsku

16 września 2019

Inwestycja składa się z 4 kondygnacji mieszkalnych i 1 kondygnacji w parterze z częścią usługową oraz podziemnego parkingu. Rozkład i metraż mieszkań ma odpowiadać potrzebom najemców krótko- i długoterminowych.

Atol to inwestycja będąca kontynuacją rozbudowy Starego Przedmieścia, które już w XIV w. zostało wybrane przez kupców na naturalne przedłużenie Głównego Miasta. Budynek wraz z sąsiednimi obiektami tworzy pierzeję wzdłuż ulicy Wilczej.

Atol powstanie na działce o powierzchni 2555 mkw. i będzie to w sumie 6922 mkw. powierzchni użytkowej, w skład której wchodzi 65 mieszkania oraz 6 lokali usługowych z placem reprezentacyjnym posiadającym funkcję ogródka restauracyjnego. To inwestycja oferująca studia o powierzchni 50 – 60 mkw.

–  Siłą naszej oferty jest niewątpliwie wysoki standard wykończenia oraz rozplanowanie przestrzeni odpowiadające na potrzeby wynajmu krótko i długoterminowego. Studia o powierzchni 50 – 60 mkw. to wyraźna przewaga na lokalnym rynku nieruchomości – czytamy w opisie inwestycji.

Wysoki standard wykończenia, znakomita lokalizacja – serce zabytkowego Gdańska, sąsiedztwo instytucji publicznych oraz atrakcji turystycznych sprawiają, że nowy projekt Waryński S.A. Grupa Holdingowa cieszy się zainteresowaniem już na etapie budowy. Jej zakończenie planowane jest na III kwartał 2020.

Źródło: https://www.propertyinwestycje.pl/warynski-z-pierwsza-samodzielna-inwestycja-w-gdansku,76836.html