ATOL inwestycja nr 1 w Gdańsku

26 września 2019

W centrum Gdańska trwa budowa nowej, pierwszej samodzielnej inwestycji mieszkaniowej Waryński S.A. Grupa Holdingowa. Projekt Atol to wysoce funkcjonalna i nowoczesna bryła budynku wkomponowana w architekturę ulicy z Wilczej oraz Rzeźnickiej. Na uwagę zasługuje imitująca cegłę fasada budynku z elementami szklano-aluminiowymi podkreślająca śmiały i prestiżowy charakter nieruchomości, nawiązujący do okolicznych zabytków.

Nowocześnie, z poszanowaniem tradycji.

Atol to inwestycja będąca kontynuacją rozbudowy Starego Przedmieścia, które już w XIV w. zostało wybrane przez kupców na naturalne przedłużenie Głównego Miasta. Budynek wraz z sąsiednimi obiektami tworzy pierzeję wzdłuż ulicy Wilczej.

Kameralnie, z dostępem do udogodnień.

Atol powstanie na działce o powierzchni 2555 m2 i będzie to w sumie 6922 m2 powierzchni użytkowej, w skład której wchodzi 65 mieszkania oraz 6 lokali usługowych z placem reprezentacyjnym posiadającym funkcję ogródka restauracyjnego. To inwestycja oferująca studia o powierzchni 50 – 60m2.

Wysoki standard wykończenia, znakomita lokalizacja – serce zabytkowego Gdańska, sąsiedztwo instytucji publicznych oraz atrakcji turystycznych sprawiają, że nowy projekt Waryński S.A. Grupa Holdingowa cieszy się zainteresowaniem już na etapie budowy. Jej zakończenie planowane jest na III kwartał 2020.