Inwestycja biurowa EQ2 – nowa inwestycja Waryński S.A. Grupa Holdingowa.

27 września 2019

Już we wrześniu rusza budowa nowej inwestycji Waryński S.A. Grupa Holdingowa – biurowca EQ². To prestiżowy projekt budynku, położonego u zbiegu ulic Juliana Konstantego Ordona i Wschowskiej , który łączy w sobie nowoczesność i bliskość natury.

Równowaga.

Tak jednym słowem można określić ideę, która spaja EQ2 i jest kontynuacją istniejącego już w najbliższym sąsiedztwie biurowca EQ (zwanego również Eqlibrium).

W centrum, a jednak blisko natury.

Nowa inwestycja to nie tylko położenie wśród zieleni, ale też dbałość o pszczoły, dzięki specjalnie zaprojektowanym na dachu ulom.

W biurowcu, a jednak w wyjątkowym otoczeniu.

EQ2 to nowoczesny, stosunkowo niewielki biurowiec, który został zaprojektowany w taki sposób, by stwarzać kameralną atmosferę i budować przyjazny klimat.

Osiem kondygnacji naziemnych i dwie podziemne, 4306 m2 powierzchni użytkowej, liczne tereny zielone, położenie w pobliżu centrum miasta, bliskość Lotniska Chopina, Dworca Zachodniego, a także II linii  metra – to wszystko sprawia, że EQ2 jest budynkiem wygodnym i kameralnym. Zachowuje balans pomiędzy nowoczesnością, a komfortem.

Razem z nami możesz stać się jego częścią i wpisać się w miejska tkankę Woli.