Warszawa mieszkania na sprzedaż – jakie lokale mieszkalne buduje się obecnie?

2 marca 2021

Zdecydowana większość powstających lub już dostępnych mieszkań w stolicy to lokale składające się z dwóch albo trzech pokoi, o metrażu od 50 do 80 mkw. Popularnością wśród osób planujących kupno własnego lokum cieszą się mieszkania posiadające balkony, tarasy bądź loggie. Nowoczesne osiedla obfitują w strefy usług, odpoczynku oraz zabawy dla najmłodszych mieszkańców.

Standardy rozwiązań dla mieszkań w Warszawie:

  • Całodobowy monitoring,
  • Ochrona,
  • Windy,
  • Miejsca postojowe bądź garaże,
  • Możliwość wykończenia lokalu pod klucz.

Nasze nieruchomości w Warszawie – Stacja Kazimierz oraz Miasto Wola – wpisują się w obecne standardy, a nawet je przewyższają pod wieloma względami. Stacja Kazimierz zachwyca kaskadową elewacją, ozdobioną za pomocą naturalnego kamienia oraz zachowaniem przestrzeni pomiędzy poszczególnymi budynkami.

Z kolei Miasto Wola zapewni przyszłym mieszkańcom prywatność, spokój i bezpieczeństwo, a także przestrzeń publiczną aktywizującą życie społeczne. Również w tej inwestycji dużą wagę przykładamy do dostępności terenów zielonych w różnym wydaniu.

Zakup mieszkania – na co zwrócić uwagę

Niewątpliwie zakup mieszkania należy do jednych z trudniejszych życiowych decyzji, zarówno pod względem finansowym, jak i formalnym. Aby nie żałować, warto wziąć pod uwagę wiele czynników związanych z daną nieruchomością. Pamiętajmy, że czas spędzony na skrupulatną analizę przed zakupem sprawi, że będziemy przygotowani na wszystkie ewentualności. Przed dokonaniem wyboru wymarzonego mieszkania, musimy poznać nasze potrzeby i preferencje. Musimy wiedzieć czy ważniejsza jest dla nas jego lokalizacja czy cena. Istotna jest też nasza sytuacja rodzinna, ponieważ będąc singlem z reguły wolimy mieć blisko do tętniącego życiem centrum, a planując mieszkanie z dziećmi chętniej wybieramy ciche i spokojne peryferyjne dzielnice.

Wg. stanu prawnego na dzień 02.03.2021 roku. Zamieszczone informacje nie stanowią opinii prawnej.