Inwestycje biurowe w Warszawie

Projekty inwestycyjne tworzone pod wynajem powierzchni biurowych w Warszawie, stanowią w ostatnim czasie znaczny udział w krajobrazie architektonicznym stolicy. Ma to związek z atrakcyjnością miasta, jako najważniejszego centrum biznesowego w skali całego kraju. Wyraźnie widoczny jest stały napływ międzynarodowych korporacji, które zatrudniają tysiące pracowników i potrzebują ogromnych powierzchni biurowych, zlokalizowanych przeważnie w ścisłym centrum. Nie oznacza to jednak, że powierzchnie biurowe do wynajęcia Warszawa dostępne są wyłącznie w pobliżu ulicy Marszałkowskiej.

Czytaj więcej

Jako Grupa Waryński S.A. tworzymy najnowocześniejsze biura do wynajęcia w Warszawie w ramach kompleksu biurowców, które zlokalizowane są na warszawskiej Woli. U zbiegu ulic Jana Kazimierza i Ordona wyrosły najnowocześniejsze gmachy architektoniczne, oferujące tysiące metrów kwadratowych pod wynajem powierzchni biurowych. Obiekty o nazwie EQlibrium i EQ2 są perfekcyjnie zaprojektowanymi budynkami o przeszklonych fasadach, przemyślanym układzie pomieszczeń, doskonale oświetlonych o każdej porze dnia. Jakość materiałów budowlanych spełnia najwyższe światowe standardy, a eleganckie wykończenie elewacji, daje budynkowi ciepłą i zachęcającą aparycję. Estetyka idzie tutaj w parze z funkcjonalnością i standardem technicznym klasy A.

Wynajem biura Warszawa – EQlibrium

Symboliczna równowaga, zawarta w nazwie biura Warszawa EQlibrium, posiada głębokie znaczenie dla każdego biznesu. Można ją nazwać celem ostatecznym przedsiębiorstwa, chociaż podręczniki ekonomiczne używają tu raczej pojęcia zysku, wykwalifikowanej kadry, szerokich wpływów, innowacyjności i ekspertyzy. Wszystkie te cechy zawierają się w jednej definicji. Równowaga w prowadzeniu działalności to stan stabilizacji finansowej połączonej z nieograniczonymi możliwościami rozwoju. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby budynek EQlibrium nawiązywał do tego konceptu.

Wynajem biura Warszawa nie zawsze wiąże się z doznaniami estetycznymi. Niektóre powierzchnie są suche, zimne i pozbawione uroku, sprawiając wrażenie zamkniętych na wszelkie emocje. Nasze powierzchnie biurowe Warszawa stanowią tego przeciwieństwo i plasują się na czele trendu zapewniania pracownikom korporacyjnym przyjemnych, funkcjonalnych warunków do pracy. EQlibrium łączy wymogi przestrzeni biurowej z potrzebami estetyki i komfortu, dając równowagę w dialogu dwóch światów – życia osobistego i biznesu.

Biurowiec EQlibrium oferuje przestrzenne powierzchnie biurowe do wynajęcia w Warszawie w doskonałej lokalizacji, która jest dobrze skomunikowana z resztą miasta, a także zapewnia dostęp do bogatej infrastruktury biznesowej. Metraż budynku przekraczający 10 tys. m2, zapewnia dogodne warunki dla przedsiębiorców, którzy szukają przestrzeni usługowej lub biurowej. Projektanci zadbali też o obszerny parking podziemny, który na dwóch kondygnacjach pozwala zaparkować 114 samochodom.

Ogromnie ważnym elementem biura do wynajęcia w Warszawie jest jego bezpośrednie sąsiedztwo. Blask nawet najbardziej efektownej budowli może zostać łatwo przyćmiony, jeśli wyjście z niej powoduje nagłe zderzenie z falą dźwięków głównej arterii miejskiej i wszechobecnym betonem. Dlatego EQlibrium zapewnia miejsca do odpoczynku na świeżym powietrzu, pośród starannie zaprojektowanej zieleni.

Standardy biura do wynajęcia Warszawa

Standardy technologiczne budynków pod wynajem biura w Warszawie nie mogą pozostawiać żadnego aspektu siłom przypadku. EQlibrium jest wzorem do naśladowania również w tej kwestii. Każdy moduł biurowy posiada podwieszane sufity z wbudowanym energooszczędnym systemem oświetlenia i systemem przeciwpożarowym, układ wentylacyjny z klimatyzacją, a także otwierane okna o wysokości 280 cm.

Standardy budynku opierają się na normach certyfikacyjnych BREEAM very good i pozwalają osiągnąć równowagę między efektownością – reprezentacyjnym wyglądem a efektywnością, wyrażoną w funkcjonalnych elementach wykończenia. EQlibrium posiada wiele atutów wyróżniających go na tle konkurencji, do których należą m.in.: podniesiona systemowa podłoga dająca duże możliwości personalizacji powierzchni biurowej, kompleksowy system BMS kontrolujący pracę poszczególnych urządzeń, stacja transformatorowa i dwa niezależne przyłącza elektryczne, okablowanie strukturalne kategorii 6, 6 szybkobieżnych wind oraz system monitoringu z kamerami CCTV umiejscowionymi w najbardziej newralgicznych miejscach.

Biura warszawa – EQ2

W odpowiedzi na ogromny sukces EQlibrium i zapotrzebowanie na dalsze budynki tego typu, grupa Waryński S.A. podjęła decyzję o nowej inwestycji EQ2, będącej młodszym bratem poprzedniej budowli. Również tutaj sztuka architektoniczna połączona została z funkcjonalnością, tworząc u zbiegu ulic Wschowskiej i Ordona nowe powierzchnie biurowe do wynajęcia. Budynek, który został oddany do użytku w 2021 roku idelnie wpisuje się w ekologiczny trend architektonicznych projektów korporacyjnych, zapewniając tereny zielone o dużej powierzchni.

EQ2 posiada osiem kondygnacji, a całkowita powierzchnia użytkowa wynosi ponad 4.300 mkw. Do dyspozycji użytkowników oddano dwie podziemne kondygnacje przeznaczone na parkingi. EQ2 wyrósł na idei równowagi między pracą a odpoczynkiem, bliskością do centrum a spokojem, innowacyjnością a bezpieczeństwem, technologią a sztuką.