Inwestycje biurowe w Warszawie

Projekty inwestycyjne tworzone pod wynajem powierzchni biurowych Warszawa, stanowią w ostatnim czasie znaczny udział w krajobrazie architektonicznym stolicy. Ma to związek z atrakcyjnością miasta jako najważniejszego centrum biznesowego w skali całego kraju. Wyraźnie widoczny jest stały napływ międzynarodowych korporacji, które zatrudniają tysiące pracowników i potrzebują ogromnych powierzchni biurowych, zlokalizowanych przeważnie w ścisłym centrum. Nie oznacza to jednak, że powierzchnie biurowe do wynajęcia Warszawa dostępne są wyłącznie w pobliżu ulicy Marszałkowskiej. Przeciwnie, wiele atrakcyjnych inwestycji powstaje w innych dzielnicach miasta, które umożliwiają atrakcyjniejsze warunki cenowe, łatwość dojazdu i znalezienia miejsc parkingowych, oraz spokojniejszą okolicę.

Czytaj więcej

Grupa Waryński S.A. tworzy najnowocześniejsze biura do wynajęcia Warszawa w ramach kompleksu biurowców, które są zlokalizowane na warszawskiej Woli. U zbiegu ulic Jana Kazimierza i Ordona wyrosły najnowocześniejsze gmachy architektoniczne, oferujące tysiące metrów kwadratowych pod wynajem powierzchni biurowych Warszawa. Obiekty o nazwie EQlibrium i EQ2 są perfekcyjnie zaprojektowanymi gmachami o przeszklonych fasadach, oddającymi w ręce użytkowników przemyślany układ pomieszczeń doskonale oświetlonych o każdej porze dnia. Jakość materiałów budowlanych spełnia najwyższe światowe standardy, a eleganckie wykończenie elewacji z lekką nutą koloru pomarańczowego, daje budynkowi ciepłą i zachęcającą aparycję.

Wynajem biura Warszawa – na co zwrócić uwagę?

Wynajem powierzchni biurowej to odpowiedzialna decyzja, od której przez długie lata zależeć będzie komfort pracy i stabilność działalności. Bardzo trudno o znalezienie oferty, która spełni wszystkie przepisy techniczne, doprawi je szczyptą nowoczesnej estetyki i stworzy to jednocześnie w doskonałej lokalizacji.

Położenie biura ma kluczowe znaczenie. Powinno się ono znajdować w bliskiej odległości od centrum miasta, lecz nie w jego środku. Kluczowy jest tu aspekt wygodnej komunikacji, dostępności miejsc parkingowych oraz punktów usługowych.

Budynek musi spełniać wszelkie międzynarodowe normy konstrukcyjne, uwzględniając zarazem lokalne potrzeby. Najlepsze powierzchnie biurowe Warszawa dają firmom możliwość indywidulnej aranżacji wnętrza, tworząc już na etapie projektowym rozwiązanie modułowe, umożliwiające łatwe modyfikacje w przyszłości.

Nie bez znaczenia pozostaje atrakcyjność wizualna i dostęp do światła naturalnego. Wygląd zewnętrzny nie determinuje wprawdzie atrakcyjności i funkcjonalności wnętrza, lecz wpływa w dużym stopniu na motywację pracowników i rozpoznawalność firmy. Dzieło sztuki architektonicznej oferujące powierzchnie biurowe na wynajem z pewnością zapewni klientom dobry start w budowaniu reprezentacyjnego charakteru przedsiębiorstwa.

Wynajem biura Warszawa – EQlibrium

Symboliczna równowaga, zawarta w nazwie biura Warszawa EQlibrium, posiada głębokie znaczenie dla każdego biznesu. Można ją nazwać celem ostatecznym przedsiębiorstwa, chociaż podręczniki ekonomiczne używają tu raczej pojęcia zysku, wykwalifikowanej kadry, szerokich wpływów, innowacyjności i ekspertyzy. Wszystkie te cechy zawierają się w jednej definicji. Równowaga w prowadzeniu działalności to stan stabilizacji finansowej połączonej z nieograniczonymi możliwościami rozwoju. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby budynek EQlibrium nawiązywał do tego konceptu.

Wynajem biura Warszawa nie zawsze wiąże się z doznaniami estetycznymi. Niektóre powierzchnie są suche, zimne i pozbawione uroku, sprawiając wrażenie zamkniętych na wszelkie emocje. Nasze powierzchnie biurowe Warszawa stanowią tego przeciwieństwo i plasują się na czele trendu zapewniania pracownikom korporacyjnym przyjemnych, funkcjonalnych warunków do pracy. EQlibrium łączy wymogi przestrzeni biurowej z potrzebami estetyki i komfortu, dając równowagę w dialogu dwóch światów – życia osobistego i biznesu.

EQlibrium oferuje powierzchnie biurowe do wynajęcia Warszawa w doskonałej lokalizacji, zapewniającej dostęp do głównych ciągów komunikacyjnych miasta oraz bogatej infrastruktury biznesowej. O potrzebie tego typu inwestycji w powierzchnie biurowe Warszawa świadczy fakt, iż rezerwacje lokali po otwarciu gmachu były błyskawicznie zapełnione. Projekt deweloperski oddał w ręce przedsiębiorców ponad 10 tysięcy m2 powierzchni biurowej, magazynowej i usługowej. Są również dostępne dwie podziemne kondygnacje dla 115 samochodów. Estetyka idzie tutaj w parze z funkcjonalnością i standardem technicznym klasy A. Ogromnym atutem pozostaje doskonałe nasłonecznienie, zawdzięczane przeszklonym fasadom na całej powierzchni zewnętrznej.

Wynajem powierzchni biurowych w Warszawie często łączy się z dodatkowymi potrzebami firm, dotyczącymi potrzeby indywidualnej aranżacji wnętrza. Projektanci EQlibrium, zakładając z góry taką sytuację, dokonali włączenia idei dowolności w projekt architektoniczny i zapewnili szereg rozwiązań, które pozwolą na dużą dozę elastyczności. Biurowiec EQlibrium podzielono na dwie bryły – niższa o sześciu kondygnacjach i wyższa posiadająca 11 kondygnacji. Każda z kondygnacji umożliwia stworzenie otwartej przestrzeni, jak i podzielenia jej na poszczególne pomieszczenia biurowe, zgodne z indywidualnymi preferencjami firmy. Wynajem powierzchni biurowych Warszawa w EQlibrium daje także dostęp do nowoczesnego holu z recepcją, umiejscowionego na parterze budynku. Na tym samym poziomie znajdują się również lokale handlowo-usługowe, będące znaczącym udogodnieniem dla setek osób spędzających godziny pracy w budynku i pozwalające na duże oszczędności czasowe.

Parking podziemny oraz podjazd dla taksówek to oferta dla osób przemieszczających się w tradycyjny sposób. Dla pracowników łączących dojazdy do pracy z aktywnością fizyczną przygotowano zadaszony parking rowerowy oraz szatnie wyposażone w prysznice.

Ogromnie ważnym elementem biura do wynajęcia w Warszawie jest jego bezpośrednie otoczenie zewnętrzne. Blask nawet najbardziej efektownej budowli może zostać łatwo przyćmiony, jeśli wyjście z niej powoduje nagłe zderzenie z falą dźwięków głównej arterii miejskiej i wszechobecnym betonem. Dlatego EQlibrium zapewnia miejsca do odpoczynku na świeżym powietrzu, pośród starannie zaprojektowanej zieleni.

Standardy biura do wynajęcia Warszawa

Standardy technologiczne budynków pod wynajem biura w Warszawie nie mogą pozostawiać żadnego aspektu siłom przypadku. EQlibrium jest wzorem do naśladowania również w tej kwestii. Każdy moduł biurowy posiada podwieszane sufity ze wbudowanym energooszczędnym systemem oświetlenia i systemem przeciwpożarowym, układ wentylacyjny z klimatyzacją, a także otwierane okna o wysokości 280 cm.

Standardy budynku opierają się na normach certyfikacyjnych BREEAM very good i pozwalają osiągnąć równowagę między efektownością – reprezentacyjnym wyglądem a efektywnością, wyrażoną w funkcjonalnych elementach wykończenia.

EQlibrium posiada wiele unikalnych cech, do których należą m.in: systemowa podłoga podniesiona dająca duże możliwości personalizacji powierzchni biurowej, kompleksowy system BMS kontrolujący pracę poszczególnych urządzeń, stacja transformatorowa i dwa niezależne przyłącza elektryczne, okablowanie strukturalne kategorii 6, 6 szybkobieżnych wind oraz system monitoringu z kamerami CCTV umiejscowionymi w najbardziej newralgicznych miejscach.

Biura warszawa – EQ2

W odpowiedzi na ogromny sukces EQlibrium i zapotrzebowanie na dalsze budynki tego typu, grupa Waryński S.A. podjęła decyzję o nowej inwestycji EQ2, będącej młodszym bratem poprzedniej budowli. Również tutaj sztuka architektoniczna połączy się z funkcjonalnością, tworząc u zbiegu ulic Wschowskiej i Ordona nowe powierzchnie biurowe do wynajęcia warszawa. Budynek zostanie oddany do użytku w pierwszym kwartale 2021 roku. Biurowiec będzie wpisywał się w ekologiczny trend architektonicznych projektów korporacyjnych, zapewniając tereny zielone o dużej powierzchni.

EQ2 będzie posiadał osiem kondygnacji, a całkowita powierzchnia użytkowa wyniesie 4300 m2. Do dyspozycji użytkowników zostaną oddane dwie podziemne kondygnacji przeznaczone na parkingi. EQ2 wyrasta na idei równowagi między pracą a odpoczynkiem, bliskością do centrum a spokojem, innowacyjnością a bezpieczeństwem, technologią a sztuką. Wynajem biura w Warszawie to inwestycja na długie lata.