Gdańsk, jako jedno z miast o największym znaczeniu w skali całego kraju, stanowi doskonałe miejsce do rozwijania biznesu oraz zamieszkania. Wpisanie w wyszukiwarce hasła „nieruchomości Gdańsk” stawia przed koniecznością zmierzenia się w wieloma propozycjami sprzedaży. Wybór tej właściwej to czasochłonne zadanie, które wymaga skonfrontowania własnych potrzeb z dostępnymi ofertami.

Czytaj więcej

Mieszkania deweloperskie Gdańsk – lokalizacja

Mieszkania dostępne na rynku pierwotnym w Gdańsku zlokalizowane są najczęściej w dalszej odległości od centrum. Ma to związek z ograniczeniami, jakie nakładają na deweloperów plany zagospodarowania przestrzennego. Oferowana przez nas inwestycja Atol to jedna z niewielu opcji do zakupu mieszkań w samym sercu Gdańska, przy ulicy Wilczej 1, zlokalizowanej zaledwie 700 metrów od Fontanny Neptuna na Starym Mieście. W pobliżu znajdują się różne obiekty handlowo-usługowe, urzędy, szkoły i szpitale. Odległość do kanału wodnego Nowa Motława wynosi zaledwie 100 metrów.

Deweloper Gdańsk – inwestycje mieszkaniowe

Jeżeli jesteśmy zainteresowani kupnem mieszkania w Gdańsku, aby czerpać zyski z wynajmu lub żeby ulokować część oszczędności, inwestycja Atol nadaje się do tych celów doskonale. Okolica determinuje wzrost ceny nieruchomości na przestrzeni lat, a coraz większe zainteresowanie miastem sprawia, że to konkurencyjna oferta, niemal gwarantująca sporą stopę zwrotu. Sprzedaż mieszkań Gdańsk w okresie ostatnich kilku lat odnotowuje znaczny trend wzrostowy, związany z atrakcyjnością samego miasta jako centrum ekonomicznego i kulturalnego regionu.