Nowoczesne biura EQ2

Dane kontaktowe:

przeczytaj opis inwestycji

EQ2 Art&Work

Zobacz stronę inwestycji

 

Położenie u zbiegu ulic Juliana Konstantego Ordona i Wschowskiej na warszawskiej Woli. Bliskość miejskich środków transportu m.in. II linii metra, obecność zieleni i kameralna atmosfera – taka jest inwestycja biurowa EQ² – nowa inwestycja Waryński S.A. Grupa Holdingowa.

Budowa ruszyła we wrześniu 2019 roku i zakończyła się w lipcu 2021 roku. Budynek został w 100 % wynajęty oraz zasiedlony przez najemców.

EQ² to nasza odpowiedź na potrzebę równowagi w dzisiejszym świecie, zwłaszcza w miejscu pracy. Butikowy charakter biurowca wpisuje się w ekologiczny trend nowych projektów biurowych. Na dachu budynku powstały ule dla pszczół, a w otoczeniu biurowca – specjalnie zaprojektowana pod tym kątem zieleń. 

Dodatkowo w ramach realizacji projektu została przebudowana i zrewitalizowana ulica Wschowska, która zachowała historyczny bruk z polnego kamienia i zyskała nowe latarnie. 

Dwie podziemne i osiem naziemnych kondygnacji, 4306 mcałkowitej powierzchni użytkowej, lokalizacja niemal w centrum miasta, a także bliskość miejsc stworzonych do wypoczynku i rekreacji to gwarant dobrego samopoczucia.